ZAKRES NASZYCH USŁUG CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Witamy w świecie naszej firmy

Nasza oferta jest nastawiona na zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa we własnym domu. Konstruujemy i tworzymy bunkry oraz schrony, które odznaczają się najwyższymi parametrami wytrzymałości. Zarówno w wariantach dla jednej lub dwóch osób, jak i dla wieloosobowych rodzin.

Usługi oferta

Schrony przeciwbombowe

Schrony przeciwbombowe to specjalistyczne obiekty postawione z myślą ochrony ludzi przed skutkami nalotów bombowych i ataków militarnych. Wykonane są z solidnych, wytrzymałych materiałów, które nie poddają się destrukcyjnym czynnikom zewnętrznym i mogą dzięki temu skutecznie chronić swoją zawartość. Mając na uwadze niestabilną sytuację militarną i polityczną na świecie, coraz więcej osób decyduje się na budowę przydomowego schronu przeciwbombowego. 

 

To rozwiązanie niezwykle praktyczne i przyszłościowe, jako że inwestycja w bezpieczeństwo własne i swoich bliskich zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Zajmujemy się budową kompleksowych, rzetelnych i niezwykle solidnych schronów przydomowych, w tym także przeciwbombowych. Nasza oferta nakierowana jest na zapewnianiu ludziom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, bez względu na okoliczności. 

Schrony przeciwbombowe — bezpieczeństwo dla całej rodziny

Zajmujemy się tworzeniem zarówno schronów niewielkich, jednoosobowych, jak i tych większych, które są w stanie komfortowo pomieścić wieloosobowe rodziny. Wszystkie nasze projekty odznaczają się najwyższymi standardami wytrzymałości i bezpieczeństwa. Na losy społeczne, polityczne i militarne nie mamy wpływu, jednak mamy wpływ na ochronę swoich bliskich — warto z niego skorzystać.

Wysokiej jakości schrony przeciwbombowe — zapraszamy do współpracy

Nasze działania przebiegają kilkuetapowo. Współpraca przy budowie schronu przeciwbombowego rozpoczyna się szczegółową rozmową, na podstawie której zorientujemy się w potrzebach i preferencjach Klienta. Następnie przeprowadzamy dokładne oględziny domu, pobieramy wymiary i sprawdzamy konstrukcję budynku. Ważne są nawet kwestie takie jak poziom wody gruntowej oraz nośność gruntów pod projektowaną budowlą ochronną. Rodzaj i cena przydomowych schronów przeciwbombowych ustalana jest indywidualnie. 

 

Tym, co nas wyróżnia, jest korzystnie wyłącznie z najnowszych i sprawdzonych materiałów, wśród których prym wiedzie polietylen. Pod wieloma względami polietylen ma przewagę nad betonem, stalą, żeliwem i innymi klasycznymi materiałami. W efekcie nasi Klienci otrzymują innowacyjne rozwiązania, odporne na deformacje czy znaczne obciążenia. 

 

Chcesz poznać bliżej specyfikę schronów przeciwbombowych lub masz jakiekolwiek pytania w tym temacie? Zapraszamy do kontaktu!