ZAKRES NASZYCH USŁUG CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Witamy w świecie naszej firmy

Nasza oferta jest nastawiona na zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa we własnym domu. Konstruujemy i tworzymy bunkry oraz schrony, które odznaczają się najwyższymi parametrami wytrzymałości. Zarówno w wariantach dla jednej lub dwóch osób, jak i dla wieloosobowych rodzin.

Usługi oferta

Schrony przeciwatomowe

Wydawałoby się, że schrony to relikt przeszłości. Nic bardziej mylnego — coraz więcej osób prywatnych decyduje się na współpracę z firmą budującą przydomowe schrony celem zapewnienia sobie i swoim bliskim wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Sytuacja gospodarcza, polityczna i militarna na świecie wciąż pozostaje niestabilna, a ryzyko ataków wojskowych jest wysokie. Schron przeciwatomowy pozwala na komfortowe i bezpieczne przeżycie określonej liczbie osób, bez względu na warunki panujące poza nim.   Jesteś świadomy niepewnej sytuacji na świecie? Doskonale zdajesz sobie sprawę z realnych zagrożeń, takich jak działania militarne, użycie broni chemicznej lub biologicznej? Możesz się przed tym bronić, powierzając nam budowę przydomowego schronu przeciwatomowego! Zapraszamy do kontaktu — podczas rozmowy ustalimy Twoje potrzeby i możliwości, jak również dokonamy wstępnej wyceny projektu.

Jak działają schrony przeciwatomowe?

Przydomowe schrony przeciwatomowe chronią przed bombami jądrowymi, jeśli wybuch nastąpi w odpowiednio dalekiej odległości od schronu, jak również przed lżejszymi bombami burzącymi. Chronią ludzi również przed odłamkami pocisków, pożarem, substancjami trującymi czy konsekwencjami zawalenia się budynku nad nimi. Wszystko to jest możliwe dzięki niezwykle wytrzymałej i solidnej konstrukcji, lokalizacji schronu (zazwyczaj pod ziemią) oraz wyposażeniu umożliwiającemu niezależne przeżycie wszystkich chroniących się osób przez dłuższy czas.    Aby stworzony schron rzeczywiście zapewniał maksymalny poziom bezpieczeństwa, podczas tworzenia projektu konstrukcji pod uwagę bierze się wiele czynników takich jak np. poziom wód gruntowych, nośność gruntów, wymiary i konstrukcja domu czy wielkość działki. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładny audyt, na podstawie którego przygotują indywidualny, optymalny dla Klienta projekt schronu przeciwatomowego. 

Wysokiej jakości schrony przeciwatomowe — komfort i bezpieczeństwo

Schron przeciwatomowy to oczywiście w pierwszej kolejności bezpieczeństwo, ale również komfort wszystkich osób w nim przebywających. Powinien posiadać wnętrze wygodne podczas dłuższego przebywania w nim, jak również niezbędne systemy umożliwiające długotrwałe użytkowanie w sytuacjach kryzysowych. Nie tylko tworzymy schrony solidne i odporne na destrukcyjne czynniki zewnętrzne, ale również dbamy o ich komfort oraz udzielamy raz w zakresie wyposażenia ich na wypadek kataklizmów czy ataków militarnych.    Rozważasz budowę przydomowego schronu i chcesz bliżej poznać to rozwiązanie? A może jesteś już zdecydowany i szukasz firmy, która podejmie się tego odpowiedzialnego zadania? Zapraszamy do kontaktu !